ÖZER TEKNİK A.Ş.

HAKKIMIZDA

Isıtma ve soğutma sektöründe 25 yılı aşan tecrübesini, güven ve kalite ilkeleri ile birleştiren Özerteknik, yarının teknolojisini yakından takip eden, profesyonel iş anlayışı ile müşterilerine kaliteyi en uygun koşullarda satış sonrası servisi ile birlikte sunmaktadır.

Teknolojik gelişmelere bağlı kalarak, yeni ürünleri müşterilerine her zaman ilk sunan bir firma olarak anılmayı, müşteri taleplerini değerlendirmek ve bu talepler doğrultusunda ürün portföyünü geliştirmeyi, müşteri odaklı çalışarak kaliteli ve hızlı hizmet sağlamayı, çevre dostu ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırmayı ilke edinerek büyümeye devam ediyoruz.

Bizim yanımızdaki güçlü ortaklarımız, sizin yanınızdaki güçlü bir ortak demektir. 30’a yakın bölge distribütörlüğü ve bayiliklerimiz ile sektöre dair, ürün ihtiyaçlarınız için eksiksiz olarak faydalanabilir, ulusal ve uluslararası bir ağa erişimiş olursunuz. Aslında bizimle konuşurken Türkiye hatta dünya ile konuşursunuz.

“Müşterilerimiz Velinimetimizdir”

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilere kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Özerteknik deneyimli personeli ile birlikte sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite standartlarına uygun ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor. Ülkesi, müşterileri ve bayileri için güvenirlik, dayanıklık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyor.